PRZYCIEMNIANIE SZYB

Jeden z najtańszych, najprostszych, najpopularniejszych sposobów na poprawe komfortu oraz wyglądu naszego auta. Przyciemnienie szyb nie tylko poprawia wygląd auta, ale również zmniejsza się jego tendencja do "nagrzewania się" wnętrza ma także inne zalety - 600 945 133 - zadzwoń, doświadczony monter pomoże Ci dobrać rodzaj folii.

KONTAKT !

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

Tylko u nas doświadczeni, wykwalkifikowani aplikatorzy folii okiennej zrobią to profesjonalnie, bez zanieczyszczeń, perfekcyjnie ! Za pomocą najlepszej na rynku folii przyciemniającej takich marek jak: 3M, global. Przyciemnianie szyb samochodowych - jak już wspomnieliśmy ma wiele atutów o których często nie zdajemy sobie sprawy. Poniżej postaramy się wytłumaczyć dlaczego warto spróbować przyciemnić swoje auto. Po pierwsze, przede wszystkim przyciemniamy/foliujemy szyby w naszych autach dla względów wizualnych. Najzwyczajniej większość aut lepiej prezentuje się z delikatnie przyciemnionymi szybami niż ze standardowym jasnym szkłem. Po drugie folia okienna montowana na szybach znacznie zmniejsza ilość szkodliwych promieni UV i redukuje do minimum proces nagrzewania się wnętrza w słoneczne dni. Po trzecie - bezpieczeństwo. Ofoliowana szyba boczna (hartowana) przy uszkodzeniu pozostaje w swoim miejscu i s swoim kształcie. W efekcie czego podczas np. włamania przyciemniona szyba chroni nasze auto.

Przepisy - fakty i mity ? W ciągu lat foliowanie szyb w naszym kraju dorobiło się na swój temat wielu mitów dotyczących legalności tegoż zabiegu. Tak więc, przyciemnianie szyb według przepisów polskiego prawa dopuszczalna norma przezierności szyb w zasięgu wzroku kierowcy (czołowa, dwie boczne) nie może być niższa niż 75%. Większość aut fabrycznie otrzymuje szyby barwione (zielone, niebieskie, brązowe) które przez to już fabrycznie zbliżają się do tych granicznych norm. Co w praktyce oznacza, że nie wolno foliować szyb w drzwiach przednich. Te same przepisy nie określają takich wartości dla szyb poza zasięgiem wzroku kierowcy. Dlatego przyciemnianie foliami o różnych odcieniach szyb jest w 100 % legalne.