HYDROGRAFIKA

Hydrografika jest nowatorską technologią transferu wodnego nadruków na wszelkiego rodzaju elementy trójwymiarowe z różnego materiału. Chcesz upiększyć swoje auto ? Jesteś indywidualistą i chcesz to podkreślić ? A może poprostu chcesz zrobić komuś prezent ofiarowując wyjątkową np. obudowę telefonu ?

KONTAKT !

HYDROGRAFIKA

Pomimo, że hydrografika jest technologią dostępną już od długiego czasu dopiero w ostatnim czasie podbija serca naszych rodaków, którzy coraz częściej w ten sposób próbują urozmaicić swoje "gadżety": samochody (zewnetrzne i wewnetrzne elementy), motocykle, quady, rowery, telefony itp. Technologia daje nieograniczone wręcz możliwości oraz efekt końcowy. w odróżnieniu od foliowania elementów jest ona dużo bardziej odporna oraz poprostu bardziej estetyczna (nie ma żadnych zagięć itp. co może występować przy foliowaniu elementów). Koszt tej technologi jest porównywalny w stosunku do oklejania foliami.

W praktyce technologia daje nam możliwość naniesienia dowolnej wręcz grafiki (asortyment dostępny jest praktycznie nieograniczony) na dowolny element którego rozmiar nie przekracza 150x150cm. Najpopularniejszymi są m.in. felgi, obręcze kół motocyklowych, plastiki wewnetrzne, obudowy quadów oklejane np. folia carbon, czarny mat, biały mat.